FILTR PEŁNY SZARY 67mm FADER REGULOWANY ND2-ND400

Nowy produkt

Filtr pełny szary regulowany ND2-ND400 typ FADER na średnicę 67mm Idealnie pasuje do wszystkich lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych i kamer o średnicy gwintu przy obiektywie lub tulejce 67mm

Więcej szczegółów

55,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Filtr pełny szary, regulowany typ FADER zakres NDx2-NDx400 67mm


Filtry typu Fader to filtry szare pozwalające na pełną i płynną regulację ściemniania światła w zakresie od NDx2 do NDx400 (redukcja światła w zakresie od 1 do 8 działek przysłony). Ułatwiają ustawienie długiego czasu naświetlania, a w połączeniu z polaryzacją szkieł, pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego i kontrastowego obrazu.

Filtr Fader najlepiej sprawdza się przy fotografowaniu krajobrazów. Płynna regulacja natężenia sprawia, że spełnia on tę sama rolę, co pojedynczo stosowane filtry NDx2, NDx4, NDx8 itd.

Filtr Fader wykonano ze szkła optycznego o bardzo wysokiej przepuszczalności światła. Posiada dwa gwinty: jeden do montażu na obiektywie lub tulejce, oraz drugi większy o jeden rozmiar, w którym możemy mocować kolejne akcesoria.

Stożkowa budowa zapobiega winietowaniu przy obiektywach szerokokątnych - filtr będzie pracował z każdym obiektywem o danej średnicy!


Charakterystyka filtrów:

  • wykonane z antystatycznego, utwardzanego szkła optycznego
  • odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne
  • płynny zakres regulacji szarości
  • brak ujemnego wpływu na kolory - zachowuje prawidłowe barwy obiektów
  • nie wpływa negatywnie na pracę autofocusa
  • polepsza jakość fotografii wykonanych w słonecznych warunkach