UCHWYT OPASKA NA GŁOWĘ KASK do GoPro HERO

Nowy produkt

Uchwyt opaska na kask głowę do kamer GoPro HERO Zamiennik GoPro Head Strap Mount GHDS30 Kompatybilny z każdą kamerą z serii GoPro HERO

Więcej szczegółów

15,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Uchwyt opaska na kask głowę do kamer GoPro HERO

Zamiennik GoPro Head Strap Mount GHDS30

Kompatybilny z każdą kamerą z serii GoPro HERO 1, 2, 3, 4, 5, 6

marki Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej

Nagrywanie dynamicznych ujęć bez potrzeby używania rąk


Uchwyt umożliwia stabilne zamocowanie kamer GoPro na kasku, czapce lub bezpośrednio na głowie. Kamera mocowana jest za pomocą standardowego systemu GoPro. Wewnętrzna strona taśm mocujących pokryta jest specjalnymi antypoślizgowymi paskami, które uniemożliwiają ześlizgiwanie czy zsuwanie się opaski. Dzięki temu nasze ujęcia pozostaną stabilne nawet w bardzo trudnych warunkach. Uchwyt posiada znormalizowane mocowanie oraz metalową końcówkę (nakrętkę), w którą można wkręcać standardowe śruby od systemu mocowań dedykowanego do kamer GoPro.

Pasy montażowe posiadają szeroki zakres regulacji, dzięki czemu możemy zamontować kamerę GoPro na elementach o obwodzie od 45cm do 100cm. Taśmy są bardzo elastyczne, bez problemu dopasują się do każdej powierzchni. Uchwyt wykonany został z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego wysoką jakość oraz ergonomie użytkowania w każdych warunkach. Antypoślizgowe, gumowe paski są dokładnie takie same jak w oryginalnym modelu GHDS30.


Specyfikacja:

  • dołączona metalowa nakrętka
  • wysokiej jakości antypoślizgowe paski
  • standardowe mocowanie GoPro
  • pełna kompatybilność z oryginalnymi akcesoriami GoPro
  • kolor: czarny