ZESTAW 4 FILTRÓW 58mm CPL UV 2 POŁÓWKI 2 GRATISY Zobacz większe

ZESTAW 4 FILTRÓW 58mm CPL UV 2 POŁÓWKI 2 GRATISY

Nowy produkt

Zestaw filtrów 58mm składający się z trzech podstawowych filtrów: filtr polaryzacyjny kołowy CPL 58mm filtr ultrafioletowy UV 58mm filtr pełny szary 58mm + dekiel ze smyczą 58mm GRATIS! Idealnie pasuje do wszystkich lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych i kamer o średnicy gwintu przy obiektywie lub tulejce 58mm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Zestaw filtrów 58mm składający się z czterech filtrów + gratisy:
filtry połówkowe (2szt): szary i czerwony 58mm
filtr polaryzacyjny kołowy CPL 58mm
filtr ultrafioletowy UV 58mm
+ dekiel ze smyczą 58mm GRATIS!
+ ściereczka z mirkofibry GRATIS!


Idealnie pasuje do wszystkich lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych i kamer
o średnicy gwintu przy obiektywie lub tulejce 58mmAsura Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej.
Zaawansowana technologia, podwójna kontrola jakości!

Otrzymujesz sprawdzony technicznie i jakościowo produkt!


 

Najbardziej popularne i przydatne filtry w jednym zestawie !Zestaw filtrów których działania nie da się symulować narzędziami cyfrowymi- trzeba je po prostu mieć! Dzięki nim Twoje zdjęcia zyskają na jakości. Wszystkie są wykonane ze szkła optycznego i z powodzeniem mogą być stosowane przez amatorów jak i profesjonalistów.


Specyfikacja elementów zestawu:

Filtr polaryzacyjny kołowy CPL 58mm: Niezbędny w każdej dziedzinie fotografii: krajobrazowej, studyjnej, fotografii przedmiotów a nawet do portretów. Jego funkcję można określić jako tłumienie fal świetlnych dochodzących z innego kierunku niż równoległy do osi obiektywu. Pozwala to wyeliminować odblaski od powierzchni takich jak szkło lub woda, zwiększyć nasycenie barwy nieba i podkreślić biel chmur oraz poprawić ogólną kolorystykę i kontrast fotografowanej sceny, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka przepaleń.To właśnie filtr polaryzacyjny umożliwia wykonanie zdjęć, które często widzimy w wysokiej klasy albumach z fotografiami natury.

 


 

Filtry połówkowe (2szt): szary + czerwony 58mm: Przydatne w sytuacji, gdy w fotografowanym obiekcie tylko część kadru wymaga przefiltrowania. Dzieje się tak dość często w przypadku zdjęć krajobrazowych, gdy zbyt jasne niebo wymaga użycia np. filtra szarego w celu dopasowania jego jasności do dolnej części kadru. Filtry połówkowe pozwalają nadać określonym fragmentom fotografii zupełnie niezwykłego zabarwienia. Służą głównie do równoważenia ogromnych różnic tonalnych między jasnym niebem, a ciemnym dołem zdjęcia. Można oczywiście stosować je do różnych kompozycji, nie tylko niebo/ziemia, ale również każdej innej z występującą dużą różnica tonalną miedzy częściami kadru.

Zbudowane są podobnie jak filtr polaryzacyjny - posiadają dwa pierścienie: jeden służy do przykręcenia filtra do obiektywu, a drugi do ustawiania zakresu działania filtra (na którą część kadru ma oddziaływać).Filtry ASURA to filtry typu soft, z miękkim przejściem. Oznacza to, że gradacja zaczyna się łagodnie, od najjaśniejszego koloru, stopniowo przechodząc w ciemny. Dzięki temu unikamy wyraźnego odcięcia w miejscu zabarwienia filtru.

+


 

Filtr ultrafioletowy UV 58mm: Głównym powodem użytkowania jest ochrona obiektywu przed porysowaniem. Ponieważ filtr UV to dość tanie, przezroczyste szkiełko, które nie wpływa na jakość obrazu, świetnie nadaje się do ochrony cennego sprzętu przed kurzem, przypadkowymi dotknięciami palcem czy obtarciami. Zalety są oczywiste - filtr za kilkanaście złotych może ochronić przed uszkodzeniem obiektywu wart znacznie więcej. Dodatkowo absorbują niewidzialny zakres światła. Nie wpływają na balans kolorów w widzialnym spektrum, zwiększają jednak ich nasycenie i wyostrzają obraz, redukując zamglenie.
 

Charakterystyka filtrów ASURA:

  • precyzyjnie i estetycznie wykonane - jakość najlepszych markowych filtrów

  • nie zakłócają pracy AF (autofocusa)

  • utwardzone szkło optyczne - masz pewność najlepszego odwzorowania obrazu

  • wytrzymałe aluminium czernione galwanicznie - żadne resztki startej farby nie dostaną się do wnętrza obiektywu

  • podwójnie gwintowany pierścień - oś i spasowanie gwintów są takie same przez długie lata użytkowania

  • wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne - najlepsza antyodblaskowa ochrona

  • łatwe w użytkowaniu, antystatyczne - nie przyciągają kurzu

  • ochronne pudełko w zestawie

  • podwójna kontrola jakości filtrów opuszczających nasz magazyn!+ 2 GRATISY

Uniwersalny dekielek na obiektyw typu Snap-On oraz Ścieraczka z mikrofibry
skutecznie chronią i dbają o to by wszystkie nasze soczewki były jak nowe!

+