WYSIĘGNIK RAMIĘ MONOPOD 110cm do KAMER GOPRO HERO Zobacz większe

WYSIĘGNIK RAMIĘ MONOPOD 110cm do KAMER GOPRO HERO

Nowy produkt

Ramię teleskopowe monopod wysięgnik 22-110cm z profilowanym adapterem do kamer GoPro HERO Idealny do wszystkich kamer z serii GoPro HERO 1,2,3 a także aparatów fotograficznych, kamer cyfrowych ze standardowym gwintem 1/4"

Więcej szczegółów

11,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ramię teleskopowe monopod wysięgnik 22-110cm
z profilowanym adapterem do kamer GoPro HERO

Idealny do wszystkich kamer z serii GoPro HERO 1,2,3 a także aparatów fotograficznych, kamer cyfrowych ze standardowym gwintem 1/4"

marki

Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej


Dzięki naszemu wysięgnikowi będziesz mógł nagrać
samego siebie w każdym miejscu!
Uchwyt pozwala na zwiększenie rzeczywistej odległości od naszej postaci, dzięki temu można wykonać zdjęcie lub kręcić filmy obejmujące większy kadr. Urządzenie posiada regulowaną rączkę w zakresie od 22cm do 110cm z płynną blokadą długości, co umożliwia ustawienie optymalnej odległości.

W zestawie adapter statywowy, zakończony metalową końcówką, w którą wkręcić można standardowe śruby od systemu mocowań dedykowanego do kamer GoPro.Specyfikacja:

  • Posiada standardowe mocowanie 1/4'' z adapterem do kamer GoPro.

  • Monopod posiada gumowaną rączkę zapewniającą bardzo stabilny uchwyt nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Rączka nie nasiąka wodą i nie wyślizguje się z rąk

  • Wyposażony w pasek nadgarstkowy który dodatkowo zapobiega upadkowi

  • Sztywna głowica w naszym monopodzie pozwala udźwignąć aż 1kg, a jej konstrukcja zapobiega chwianiu się na boki. Jest to ważne w przypadku filmowania.

  • Teleskopowa konstrukcja pozwala na rozsuwanie statywu w zakresie 22-110cm przy zachowaniu pełnej stabilności. Dodatkowo głowica pozwala na płynną regulacje kąta położenia kamery w zakresie 180 stopni.

  • Aluminiowe wykonanie zapewnia trwałość użytkowania

  • Na spodzie posiada również standardowe mocowanie gwintowe 1/4", co pozwala na podpięcie go pod inny element z gwintem, np. statyw fotograficzny. Dzięki temu Qpod może pełnić funkcję przedłużenia odległości roboczej.

  • Może być stosowany jako monopod

  • Waga - 130 g


przykład zastosowania