FILTR PEŁNY SZARY 55mm FADER REGULOWANY ND2-ND400 Zobacz większe

FILTR PEŁNY SZARY 55mm FADER REGULOWANY ND2-ND400

Nowy produkt

Filtr pełny szary regulowany ND2-ND400 typ FADER na średnicę 55mm Idealnie pasuje do wszystkich lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych i kamer o średnicy gwintu przy obiektywie lub tulejce 55mm

Więcej szczegółów

43,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Filtr pełny szary regulowany ND2-ND400
typ FADER na średnicę 55mm

Idealnie pasuje do wszystkich lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych i kamer
o średnicy gwintu przy obiektywie lub tulejce 55mm

marki

Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej


Filtr ten jest jednym z podstawowych narzędzi fotografa, niezbędny podczas fotografowania mocno oświetlonych scen, krajobrazów, wody, etc.Filtr szary pełny pozwala zmniejszyć ilość światła jaka dociera do obiektywu, dzięki czemu wyklucza prześwietlenie jasnych partii obrazu. Pozwala zastosować dłuższy czas naświetlania dla partii ciemnych uzyskując więcej detali. Umożliwia ponadto większe otwarcie przesłony i otrzymanie większej głębi ostrości. Jest niezbędny podczas fotografowania mocno oświetlonych scen, krajobrazów, wody, etc. Filtr pełny szary firmy MASSA jest w pełni neutralny, nie powoduje zmiany kolorów, nie przebarwia obrazu. Filtr stosuje się zarówno do fotografii kolorowej jak i czarno-białej.

Filtry typu Fader to filtry szare wykonane według najnowszej technologii pozwalającej na pełną i płynną kontrolę transmisji światła w zakresie od ND2 do ND400 (redukcja światła w zakresie od 1 do 8 działek przysłony). Płynna regulacja zastępuję potrzebę stosowania oddzielnych filtrów NDx2, NDx4, NDx8 i ich uciążliwego zmieniania. Filtr posiada dwa gwinty, jeden przy pomocy którego mocujemy filtr na obiektywie lub tulejce oraz drugi, większy o rozmiar, w którym możemy mocować kolejne akcesoria.Jego obsługa jest bardzo łatwa, wystarczy przekręcić zewnętrzny pierścień, ustawiając daną przysłonę według skali na filtrze. Stożkowa budowa zapobiega winietowaniu przy obiektywach szerokokątnych. Filtr wykonano ze szkła optycznego o bardzo wysokiej przepuszczalności światła. W połączeniu z polaryzacją szkieł, pozwala na uzyskanie bardzo dobrego i kontrastowego obrazu.Często wykonujemy zdjęcia o długim czasie naświetlania, które pozwalają uwidocznić ruch. Filtr szary zapobiega prześwietleniu takich zdjęć, przyciemniając ekspozycję. Dzięki temu będziemy mogli wykonywać zdjęcia przedstawiające ruch np. chmur czy wody.Specyfikacja filtrów MASSA:

 • bezpieczna gwarancja realizowana w naszym serwisie

 • gwint wyjściowy 58mm

 • płynny zakres regulacji szarości

 • precyzyjnie i estetycznie wykonane - jakość najlepszych markowych filtrów

 • nie zakłócają pracy AF (autofocusa)

 • utwardzone szkło optyczne - masz pewność najlepszego odwzorowania obrazu

 • wytrzymałe aluminium czernione galwanicznie - żadne resztki startej farby nie dostaną się do wnętrza obiektywu

 • podwójnie gwintowany pierścień - oś i spasowanie gwintów są takie same przez długie lata użytkowania

 • wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne - najlepsza antyodblaskowa ochrona

 • łatwe w użytkowaniu, antystatyczne - nie przyciągają kurzu

 • podwójna kontrola jakości filtrów opuszczających nasz magazyn!

 • ochronne pudełko w zestawie