Dyfuzor POP-UP do Nikon, Canon, Olympus, Pentax, Panasonic, Fujifilm Zobacz większe

Dyfuzor POP-UP do Nikon, Canon, Olympus, Pentax, Panasonic, Fujifilm

Nowy produkt

Dyfuzor POP-UP do wbudowanej lampy błyskowej ZESTAW: widełki + 3 wymienne dyfuzory: biały, pomarańczowy oraz niebieski idealnie pasuje do wszystkich aparatów z mocowaniem na standardowe sanki (gorąca stopka typu PC)

Więcej szczegółów

9,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dyfuzor POP-UP do wbudowanej lampy błyskowej
ZESTAW: widełki + 3 wymienne dyfuzory: biały, pomarańczowy oraz niebieski

Idealnie pasuje do wszystkich aparatów z mocowaniem na standardowe sanki
(gorąca stopka typu PC)

 

marki

Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej

 


 

Zastosowanie dyfuzora jest nie do podrobienia w żadnym programie graficznym !Dyfuzory pop-up zmiękczają i rozpraszają światło podczas korzystania z lampy błyskowej wbudowanej w aparat. Zmniejszają kontrast, likwidują niepotrzebne cienie - uzyskujemy dzięki temu bardziej naturalny obraz. Montaż jest bardzo prosty, wystarczy wsunąć sanki dyfuzora w gorącą stopkę w aparacie. Materiał z którego wykonano dyfuzory jest praktycznie nie do zdarcia. Są lekkie, poręczne, można je założyć/zdjąć dosłownie w jednej chwili. Posiadają aż 5-cio stopniową regulację wysokości - umożliwia to idealne dopasowanie do różnych lamp wbudowanych.
Jest kompatybilny m.in. z aparatami:
Nikon, Canon, Olympus, Pentax, Panasonic, Fujifilm.


 

BEZ DYFUZORA

Światło lampy jest ostre, kontrastowe, spłaszcza fotografowany obiekt, powoduje mocne cienie i odblaski, często prześwietla partie obrazu. Jego moc szybko i bardzo widocznie słabnie wraz z odległością, powodując duże różnice w oświetleniu przy szerokich kadrach.

 


 

BIAŁY DYFUZOR

Widocznie poprawia kolorystykę, wyrównuje oświetlenie całego kadru, światło jest mniej ostre, bardziej miękkie i naturalne - odblaski i cienie stają się mniej widoczne, niknie ostry kontrast pomiędzy oświetleniem pierwszego i dalszego planu, widoczna poprawa kolorystyki. Działa podobnie do profesjonalnych softboxów.

 


 

POMARAŃCZOWY DYFUZOR

Spełnia identyczne funkcje jak biały dyfuzor - rozprasza i wyrównuje światło. Ponadto, dyfuzor ociepla kolory, nadając im przyjemny, złoty odcień. Jest bardzo przydatny przy portretach, efekt działania jest podobny do tego, jaki daje złota parasolka czy blenda. Wyrównuje różnicę w barwach światła między pierwszym i dalszym planem podczas fotografowania z lampą w pomieszczeniach oświetlonych żarówkami (niweluje efekt biało oświetlonych twarzy na żółtym tle, gdzie nie sięga światło lampy) Przydaje się także do poprawnego ustawiania, oraz do korygowania balansu bieli.

 


 

 

NIEBIESKI DYFUZOR

Spełnia identyczne funkcje jak biały dyfuzor - rozprasza i wyrównuje światło. Ponadto, niebieski dyfuzor ochładza kolory, nadając im zimny, niebieskawy odcień. Jego działanie jest porównywalne do działania srebrnej blendy i parasolki. Znajdzie zastosowanie przy portretach, fotografii reklamowej. Przydaje się także do poprawnego ustawiania, oraz do korygowania balansu bieli.

 


 

Specyfikacja dyfuzorów MASSA:

  • zbudowane z mocnego i odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa

  • w zestawie widełki + 3 wymienne dyfuzory: biały, pomarańczowy oraz niebieski

  • poprawisz kontrast fotografowanej scen

  • usuniesz zbędne cienie (pod oczami, na twarzy)

  • obraz stanie się bardziej trójwymiarowy (ostre światło lampy błyskowej bardzo spłaszcza scenę)

  • poprawisz kolory