BEAUTY DISH 42cm RADAR + PLASTER MIODU + DYFUZOR Zobacz większe

BEAUTY DISH 70cm RADAR + PLASTER MIODU + DYFUZOR

Nowy produkt

Beauty Dish - Słoneczko o średnicy 70cm z plastrem miodu i dyfuzorem Idealnie pasuje do każdej lampy z mocowaniem Bowensa

Więcej szczegółów

599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Beauty Dish - Słoneczko o średnicy 70cm
z plastrem miodu i dyfuzorem

Idealnie pasuje do każdej lampy z mocowaniem Bowensa

marki

Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej


Niesamowicie popularny na całym świecie!Aktualny trend w fotografii mody, wykorzystywany również w fotografii przedmiotowej oraz katalogowej z racji pięknego zmiękczania światła. Umożliwia uzyskanie efektownych odbić na lustrzanych obiektach. Jest to bardzo przydatny element formujący światło lamp studyjnych. Specjalna konstrukcja umożliwia idealne rozprowadzenie i ukierunkowanie światła.

Czasza idealnie nadaje się do fotografii portretowej i legitymacyjnej. Mnóstwo fotografów uważa tzw. słoneczko za najlepsze rozwiązanie w fotografii.


W zestawie:

  • Czasza: wykonana w całości ze specjalnego stopu aluminium. Z zewnątrz jest koloru czarnego przez co uniemożliwia tworzenie się niepożądanych odblasków i refleksów w studio. Wewnątrz zaś pokryta jest srebrną warstwą odblaskową umożliwiającą idealne odbicie światła.  • Plaster miodu: światło, które przechodzi przez nasadkę typu plaster miodu zostaje skupione tak, że uzyskujemy wąski strumień równomiernie rozproszonego światła, który oświetla środek kompozycji, eksponując go i nadając mu właściwy kontrast.  • Dyfuzor: pozwala na równomierne rozproszenie i zmiękczenie światła uzyskanego przy pomocy lampy w obrębie całej kompozycji. Dzięki dyfuzorowi na zdjęciach nie powstają cienie oraz oświetlenie całej ekspozycji jest równomierne.
Specyfikacja:

  • średnica czaszy 70cm

  • pasuje na wszystkie lampy z mocowaniem Bowens

  • wytrzymały materiał - lekkie i trwałe aluminium lakierowane proszkowo

  • w zestawie dyfuzor i plaster miodu

  • bezpieczna gwarancja realizowana w naszym serwisie