SELFIE 3w1 STATYW WYSIĘGNIK UCHWYT do TELEFONU Zobacz większe

SELFIE 3w1 STATYW WYSIĘGNIK UCHWYT do TELEFONU

Nowy produkt

Ramię teleskopowe monopod wysięgnik 22-110cm z uchwytem mocującym do smartfona oraz mini-statywem Idealny do wszystkich telefonów z zakresu szerokości 52-87mm

Więcej szczegółów

44,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ramię teleskopowe monopod wysięgnik 22-110cm
z uchwytem mocującym do smartfona oraz mini-statywem

Idealne do wszystkich telefonów z zakresu szerokości 52-87mm

marki

Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. lider branży fotograficznej


Dzięki naszemu wysięgnikowi będziesz mógł nagrać
samego siebie w każdym miejscu!

Specyfikacja elementów zestawu:

Mini statyw fotograficzny 12-20cm z głowicą kulową 3D: niewielki, teleskopowo rozkładany mini-statyw to doskonałe rozwiązanie nie tylko w fotografii nocnej i przyrodniczej, jest niezbędny wszędzie tam, gdzie priorytetem jest wykonanie nieporuszonego, ostrego zdjęcia. Dużo lżejszy i komfortowy w transporcie, wygodniejszy oraz szybszy w użytkowaniu - to główne zalety naszego mini-statywu. Głowica kulowa 3D, niezależna długość każdej nóżki pozwalają ułożyć aparat w dowolnej pozycji, co umożliwia robienie zdjęć makro. Kompaktowy rozmiar pozwala zmieścić statyw w kieszeni co sprawi że zawsze będzie gotowy do błyskawicznego rozłożenia i uwiecznienia niezapomnianego ujęcia.
Wysięgnik-monopod: pozwala na zwiększenie rzeczywistej odległości od naszej postaci, dzięki temu można wykonać zdjęcie lub kręcić filmy obejmujące większy kadr. Urządzenie posiada regulowaną rączkę w zakresie od 22cm do 110cm z płynną blokadą długości, co umożliwia ustawienie optymalnej odległości.


Uchwyt: pozwala zamocować telefon do każdego statywu fotograficznego wyposażonego w gwint 1/4''. Jest to idealny produkt dla posiadaczy nowoczesnych smartfonów, którzy chcą rozbudować swoje możliwości fotografowania i filmowania. Zamocowanie telefonu do statywu daje idealną stabilizację obrazu, dzięki czemu zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych nie będą już problemem. Uchwyt całkowicie eliminuje efekt rozmazania. Przyda się również do autoportretów i zdjęć grupowych.


Specyfikacja zestawu:

  • monopod posiada gumowaną rączkę zapewniającą bardzo stabilny uchwyt nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Rączka nie nasiąka wodą i nie wyślizguje się z rąk

  • wyposażony w pasek nadgarstkowy który dodatkowo zapobiega upadkowi

  • sztywna głowica w naszym monopodzie pozwala udźwignąć aż 1kg, a jej konstrukcja zapobiega chwianiu się na boki. Jest to ważne w przypadku filmowania.

  • teleskopowa konstrukcja pozwala na rozsuwanie statywu w zakresie 22-110cm przy zachowaniu pełnej stabilności. Dodatkowo głowica pozwala na płynną regulacje kąta położenia kamery w zakresie 180 stopni.

  • aluminiowe wykonanie zapewnia trwałość użytkowania

  • uchwyt pasuje do wszystkich telefonów z zakresu szerokości 52-87mm

  • część mocująca wyłożona jest pianką oraz gumą antypoślizgową, co zapewnia stabilny chwyt

  • maksymalna wysokość pracy dołączonego statywu: 18cm

  • maksymalny udźwig statywu: 1kg

  • bezpieczna gwarancja realizowana w naszym serwisie


przykład zastosowania (telefon nie jest przedmiotem sprzedaży)